ÜRETİM

ÜRETİM

1972'den beri sizlerle...

Aycan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1972 yılından beri sektör içinde hizmet veren bir kuruluştur. 1995 yılından itibaren de Velimeşe Organize Sanayi Bölgesinde kurulu kendi fabrikasında Örgü ve Kumaş Boyama, 2008 yılı itibariyle de  İplik Boyama faaliyetlerini yürütmektedir. 

Aycan Tekstil, sektöründe ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Bununla birlikte bünyesinde bulunan "OEKO-TEX" ve "ISO 9001" belgeleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Ürünlerin %90′ı ihraç edilen Aycan üretimini 32.000 m²’lik alan üzerine 16.000 m² kapalı alanı mevcut Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisinde gerçekleştirmekte olup, şirketin merkezi İstanbul’da Zeytinburnu’nun kalbinde bulunmaktadir.

Şirketimizin sloganı Türkiye için çalışmak, Dünya için üretmektir.

Müşteri siparişi ile başlayan; laboratuvar çalışmaları, üretim prosesleri ile devam eden ve sevkiyat ile sonuçlanan sürecin tamamı en son teknoloji otomasyon sistemleri ile yönetilip kontrol edilmektedir.

Ürünlerimiz bilgisayar destekli kalite kontrol makinalarında son kontrole tabi tutularak, otomatik olarak ambalajlanmaktadir.

Uluslararası hızlı moda rüzgarı ve teknolojik gelişmeler hedeflerimizi hızlı bir şekilde yükseltmektedir.

  • Gelişmiş ve son teknoloji örgü üretim tesisimiz her tür örgü kumaş üretebilme kabiliyetine sahiptir. Süpremden kadifeye, üç iplikten jakarlı kumaşlara kadar geniş bir yelpazede üretimimiz devam etmektedir. Kaliteye önem veren yapımız ve yerinde kontrol prensibimizle, örgü tesisimizde kaliteyi kontrol etmek yerine üretiyoruz.
  • Kumaş Boyamada esnek yapımızla, en küçük numune partilerinden, en yüksek partilere kadar boyama yapabilmekteyiz. Tümü tecrübeli olan boyama kadromuz ile amacımız hatasız üretimi gerçekleştirmektir. Yüksek boyama kapasitemiz ve bunu destekleyen apre makine parkurumuz ile her türlü kumaş boyama hizmetini müşterilerimize sorunsuz olarak sunmaktayız. Aycan, her tür kumaşta sorunsuz hizmet vermekle birlikte, özellikle KADİFE, 3 İPLİK ve İNTERLOK kumaşlarda piyasa standartları üzerinde bir kalite seviyesini yakalamıştır.
     

Çalışmakta olduğumuz tüm müşterilerimizi, bir müşteri gibi değil, çalışma ortağı olarak görerek, şeffaf yönetim ve iletişim ilkesi ile faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Müşterilerimizin sadakati ve siparişlerimizin artışı doğru yolda ilerlediğimizin bir emaresidir.

© All Rights Reserved Aycan Tekstil