İPLİK BOYAMA

İPLİK BOYAMA

1995 yılında  kumaş boyama   faaliyetlerine başlayan Aycan Tekstil 2007 yılında 7000 kg/gün kapasite ile İplik boyahanesini de bünyesine katarak, kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile  faaliyetlerini sürdürmüştür.

 

Teknolojiyi en üst düzeyde tutarak hep yenilikçi bir anlayışla üretimini devam ettirmiştir. Yüksek teknoloji gücü sayesinde, sektördeki diğer firmalara  göre çok daha kısa sürede ve  çok daha fazla  üretim yapabilmektedir

 

Bobin boya makinelerinin hepsinin  dünyanın en iyi markası arasında olan Fongsa ait olması sayesinde üretim her kazanda aynı kaliteyle sonuçlanmakta, bu durum bobin boyada elimizi  daha güçlü hale getirmektedir.

 

Hammadde girişinden, mamül madde çıkışına kadar üretimin her aşaması ISO 9001 kalite güvence sistemi ile kontrol edilmekte, kullanılan kimyasal hammaddeler EXO TEX 100 standardı ile sağlığa zararlı olmadığı güvence  altına alınmaktadır. Ürettiği iplikleri  yurtiçi ve yurtdışı  pazarında satışa sunmakta ihracat politikası gereği ürün kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.

Amacımız müşterilerimizin tüm beklentilerinin üzerinde ürünler ve hizmetler üretmektir. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi servisi ve kaliteyi sunmak onların beklentilerini öngörerek daha üst düzeyde ürünler sunmaktır.

 

 

© All Rights Reserved Aycan Tekstil